0

مقالات رنگ خودرو

آسیب رنگ اتومبیل

ژوئن 13, 2018 در 3:16 ب.ظ توسط

لکه+گیری+بدنه

جلوگیری از آسیب رنگ اتومبیل

رنگ خودرو جدا از این که به لحاظ زیبایی برای خودرو امری مهم است وظیفه حفاظت از بدنه اتومبیل در برابر خوردگی و زنگ زدگی  را نیز بر عهده دارد .

یکی از مهم ترین عواملی که باعث آسیب رساندن به رنگ اتومبیل شما میشود نور آفتاب است که پوسته شدن و کنده شدن رنگ خودرو از بدنه را در پی دارد .

 

جالب است بدانید  که با تابش نور آفتاب بر روی خودرو  که قطعات پلاستکی داخل کابین زیر نور آفتاب گرم شده و از خود گازهایی تولید می کنند که برای سلامت مضر است

 

عواملی که باعث آسیب رنگ خودرو میشوند

 

یکی از ویژگی هایی که بیننده را در نگاه اول جذب می کند رنگ خودرو می باشد .

باتوجه به اینکه هرروز مد و طراحی انواع خودرو در حال تغییر و پیشرفت میباشد مشاهده میشود که رنگ های متنوع تری برای ماشین ها انتخاب شده .

از جمله مواردی که در انتخاب خودرو در دید ما بی تاثیر نیست رنگ آن می باشد .

رنگ اتومبیل مانند پوست انسان میتواند حساس باشد و احتیاج به مراقبت دارد . یکی از روش های محافظت از خودروی خود برخورد با اشیای دیگر است که باید در این راستا تلاش کنید که جلوگیری شود .

در این جا گروه تخصصی رنگ اتومبیل کریمی این کمک را به شما میکند تا در راستای محافظت از رنگ خودروی خود و جلوگیری از آسیب دیدن آن موفق باشید

 

فضله پرندگان

باتوجه به این که همیشه شاهد فضله پرندگان روی خودروی خود بوده اید این را در نظر بگیرید که همین فضله موجب آسیب رساندن به رنگ اتومبیل شما میشود زیرا خاصیت اسیدی بسیار بالایی دارد و با خشک شدن آن باعث به وجود آمدن لکه روی خودروی شما میشود و یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر رنگ بدنه ماشین  شما مات باشد به مراقبت بیشتری احتیاج دارد جهت در امان ماندن از فضله پرندگان زیرا آسیب شدیدی وارد میکند و اگر این اتفاق افتاد سریعا به متخصص در این زمینه مراجعه فرمایید تا آن را برطرف نماید .

پس  حدالامکان خودروی خود را از زیر لونه پرندگان دور نگه دارید .

 

خاکستر

یکی دیگر از مواردی که باعث آسیب دیدن رنگ اتومبیل شما میشود همین خاکستر است .

اگر خاکستر روی بدنه خودروی شما بریزد به مرور موجب کدر تر شدن رنگ خودروی شما میشود که در رنگ های روشن تر نمایان تر است . و موارد دیگری همچون لوازم آرایشی و بهداشتی نیز موجب آسیب میشوند و هر زمان با اینگونه مواربرخورد داشتید به متخصص در این زمینه نشان دهید تا مورد بررسی قرار دهد.

 

 

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید

17 − سیزده =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>