0

آستر / محصولات

آستر

ژوئن 24, 2015 در 8:21 ق.ظ توسط

photo5926860388522110070

آستر فوری

این محصول بر پایه رزین نیتروسلولز بوده و دارای خواص پوشش، پرکنندگی، انعطاف، چسبندگی، سختی و مقاومت در هر نوع شرایط جوی اعم از سرد و گرم، خشک و مرطوب و بخارات دیگر است و در مقابل ضربه، آب، سایش دارای استحکام بالایی می باشد. این آستر در رنگ های طوسی، بژ، کرم و سفید قابل ارائه می باشد.

موارد کاربردی: از این آستر می توان به عنوان لایه میانی در نقش عامل چسباننده ای بسیار مقاوم بین رنگ رویه و سطوحی همچون آهن، استیل، بتونه و … استفاده گردد.

 

نوع بسته بندی:

این محصول در بسته بنتدی 1 کیلویی قابل ارائه می باشد.

آستر مخصوص قطعات پلیمری (آستر پلاستیک)

این آستر به عنوان لایه میانی در نقش عامل چسباننده ای بسیار مقاوم بین انواع رنگها و سطوح پلیمری (پلاستیک) می باشد و دارای خواص چسبندگی، انعطاف پذیری سخت و مقاومت در هر نوع شرایط جوی اعم از سرد و گرم، خشک و مرطوب و بخارات دیگر بوده و در مقابل ضربه دارای استحکام بالایی است.

نوع بسته بندی:

این محصول به صورت بیرنگ و طوسی در بسته بندی های 250/0 ، 5/0 و 1 لیتری قابل ارائه می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آستر دو جزئی

این محصول بر پایه رزین اکرلیک سریع خشک بوده و دارای خواص پوشش، پرکنندگی، انعطاف پذیر، چسبندگی، سختی ومقاومت در هر نوع شرایط جوی اعم ازسرد وگرم خشک ومرطوب و بخارات دیگراست و در مقابل ضربه، آب، سایش و پاک کننده های مختلف دارای استحکام بالایی می باشد.

موارد کاربردی:

از این آستر می توان به عنوان لایه میانی در نقش عامل چسباننده ای بسیار مقاوم بین هر نوع رنگ رویه اعم از روغنی، فوری، اکرلیک، گالوانیزه، استیل و اکثر پلاستیک ها استفاده نمود. همچنین می توان آن را روی رنگ های تک جزئی، دوجزئی، بتونه و… اعمال کرد.

نوع بسته بندی:

این محصول در بسته بندی 1 کیلویی قابل ارائه می باشد.

آستر گالوانیزه

این آستر برپایه رزین اکرلیک سریع خشک بوده و دارای خواص پوشش، پرکنندگی، انعطلاف پذیری، چسبندگی، سختی و مقاومت در هر نوع شرایط جوی اعم از سرد و گرم، خشک و مرطوب و بخارات دیگر است. در مقابل ضربه، آب، سایش و پاک کننده های مختلف دارای استحکام بالایی می باشد.

موارد کاربردی:

این آستر را می توان به عنوان پوشش اولیه و میانی سطوح گالوانیزه و آهن استفاده نمود. همچنین می توان به عنوان پوشش اولیه برای تمام پایه رنگها اعم از فوری، روغنی، دوجزیی و بیس کوت استفاده کرد.

نوع بسته بندی:این محصول در بسته بندی 1 کیلویی قابل ارایه می باشد.

 

 

 

پاسخ دهید

5 × 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>