0

کلیر / محصولات

كلير

ژوئن 9, 2015 در 11:13 ق.ظ توسط

download2

کلیر دوجزئی ضد خش HS

این محطول بر پایه رزین اکریلیک پلی اورتان با کاربردی آسان و سرعت خشک شدن سریع، براقیت، جلوه، سختی و مقاومت ضدخش بالا می باشند. این محصول یک حفاظت فوق العاده همراه با مقاومت بالا در برابر خش های بسیار ریز مانند شست و شوی اتومبیل و مواد شیمیایی مقاومت در برابر آب، ضربه، سایش، پاک کننده های مختلف، ترشحات گیاهی و حیوانی ، خوردگی و مناسب جهت هرگونه شرایط جوی اعم از سرد و گرم، خشک و مرطوب و بخارات دیگر می باشد.

موارد کاربردی:

پوشش تزئینی و نیز به عنوان لایه نهایی روی سطوح گوناگون مثل آهن، آلومینیوم، برنز، قطعات پلیمری، سنگ و … جهت حفاظت، جلاء و ثبات رنگ لایه های زیرین در صنایع مختلف اعم از تعمیراتی خودرو، دریایی، ساختمانی و صنعتی کاربرد دارد.

نوع بسته بندی:

این محصول در بسته بندی 5/0 ، ۱  و 5/2 لیتری قابل ارائه می باشد.

 


كلير دوجزئی سريع خشک  (JET)

این محصول بر پایه رزین اکرلیک، پلی اورتان با کاربری آسان و سرعت خشک شدن فوق سریع، براقیت، جلوہ، مقاومت در برابر آب، ضربه، سایش، خوردگی، ترشحات گیاهی و حیوانی و پاک کننده های مختلف و همچنین مناسب جهت هر گونه شرایط جوی اعم ازسرد و گرم، خشک ومرطوب وبخارات دیگر می باشد.

این محصول به طور خاص برای تعمیرات سريع طراحی شده است که معمولاً نیازی به گرم کردن در کوره نمی باشد. با توجه به فرمول مخصوص این نوع کلیر، حتی در دمای اتاق (20 درجه) بسیار سریع خشک می شود و پس از ۶۰ دقیقه می تواند پولیش شود. در صورت لزوم، امکان استفاده از آن در کوره نیز وجود دارد به طوری که زمان لازم برای خشک شدن محصول در کوره (دمای 60 درجه) تنها 15 دقیقه می باشد و بعد از خنک شدن قابلیت پولیش کردن را دارد.

 

موارد کاربردی:

پوشش تزئینی و نیز به عنوان لایه نهایی روی سطوح گوناگون مثل آهن، الومینیوم، برنز، قطعات پلیمری، سنگ و… جهت حفاظت، جلاء و ثبات رنگ لایه های زیرین در صنایع مختلف اعم از تعمیراتی خودرو، دریایی، ساختمانی و صنعتی کاربرد دارد.

نوع بسته بندی: این محصول در بسته بندی 1 لیتری قابل ارائه می باشد.

كلير دوجزئی سوپرMS

این محصول بر پایه رزین اکریلیک پلی اورتان با کاربردی آسان و سرعت خشک شدن بسیار سریع، براقیت، جلوه، انعطاف پذیری، مقاومت در برابر آب، ضربه، سایش، خوردگی، پاک کننده های مختلف، ترشحات گیاهی و حیوانی و همچنین مناسب جهت هرگونه شرایط جوی اعم از سرد و گرم ، خشک و مرطوب و بخارات دیگر می باشد.

موارد کاربردی:

پوشش تزئینی و نیز به عنوان لايه نهایی روی سطوح گوناگون مثل آهن، آلومینیوم، برنز، قطعات پلیمری، سنگ و… جهت حفاظت، جلاء و ثبات رنگ لایه های زیرین در صنایع مختلف اعم از تعمیراتی خودرو، دریایی، ساختمانی و صنعتی کاربرد دارد.

نوع بسته بندی: این محصول در بسته بندی 5/0 ، 1 و 5/2 لیتری قابل ارائه می باشد.

 

 


کلیر دوجزئی نرمال 45

این محصول بر پایه رزین اکریلیک پلی اورتان با کاربردی آسان و سرعت خشک شدن سریع، براقیت، جلوه، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر آب، ضربه، سایش، خوردگی، پاک کننده های مختلف، ترشحات گیاهی و حیوانی و همچنین مناسب جهت هر گونه شرایط جوی اعم از سرد و گرم، خشک و مرطوب و بخارت دیگر می باشد.

موارد کاربردی

پوشش تزیینی و نیز به عنوان لایه نهایی روی سطوح گوناگون مثل آهن، آلمینیوم، برنز، قطعات پلیمری، سنگ و… جهت حفاظت، جلاء و ثبات رنگ لایه های زیرین در صنایع مختلف اعم از تعمیراتی خودرو، دریایی، ساختمانی و صنعتی کاربرد دارد.

نوع بسته بندی: این محصول در بسته بندی 5/0 ، 1 و 5/2 لیتری قابل ارایه می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیر دوجزئی مات

این محصول بر پایه رزین اکرلیک برای رنگ آمیزی به صورت مات بوده. استفاده از کلیر مات بر روی رنگ های بیس کوت با پایه حلال یک سطح مات همگن ایجاد می نماید که دارای یک مقامت مکانیکی و شیمیایی عالی بوده و در هر نوع شرایط جوی اعم از سرد و گرم، خشک و مرطوب و بخارات و در مقابل ضربه دارای استحکام بالایی است.

نوع بسته بندی: این محصول در بسته بندی 1 کیلویی قابل ارایه می باشد.

 

 

پاسخ دهید

پنج × 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>