1

حلالها / محصولات

حلالها

ژوئن 9, 2015 در 11:28 ق.ظ توسط

photo_2019-12-22_00-11-59

تینر یونیورسال

 

 

 

 

 

 

تینر سریع خشک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رنگ پاک کن

این محصول بر پایه حلال های قوی، مواد نگهدارنده و بازدارنده های خوردگی طراحی گردیده است. از این محصول جهت زدودن رنگهای خشک وسخت شده استفاده می شود. از طرف دیگر به دلیل به کار بردن بازدارنده های خوردگی پس از زدودن رنگ، سطح فلز زنگ نمی زند.

نوع بسته بندی

این محصول در بسته بندی 1 لیتری قابل ارائه می باشد.

 

 

+

1 دیدگاه

  1. حسین رحیمی

    on ژوئن 24, 2015 - پاسخ دادن

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

پاسخ دهید

14 − 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>